COVID-19’a Karşı Bilimsel Yanıt Projesi

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (Sözleşme Makamı) tarafından yürütülmekte olan Rekabetçi Sektörler Programı (RSP) kapsamında " COVID-19'a Karşı Bilimsel Yanıt (SciREACT) " isimli proje tüm dünya ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 ile mücadele etmek ve bu konudaki araştırma ve geliştirme çalışmalarını desteklemek amacı ile Marmara Araştırma Merkezi tarafından yürütülmektedir.

•    SciREACT projemiz kapsamında gerçekleştirilecek olan aşı ve ilaç geliştirme çalışmalarında tüm kalite faaliyetlerini, geçerli cGMP, kalite operasyonel standartlarına/prosedürlerine ve yasal düzenlemelere uygun olarak titiz, doğru, verimli ve profesyonel bir şekilde yöneterek, sahanın hazır olmasını sağlamak, 
•    Kalite güvünce dokümanlarının (SOP, Talimat vb.) hazırlanmasını sağlamak,
•    Proje Yönetimi ve dökümantasyonu konusunda destek sağlamak,

Amacıyla "COVID-19'a Karşı Bilimsel Yanıt" projesinde Teknik ve Destek Personel hizmeti alınacaktır. Hizmet alınacak personel, söz konusu alanda özel sektör, kamu sektörü ve STK’lar başta olmak üzere geniş çapta proje başarısını etkileyen teslimatların, iş adımlarının ve risklerin düzgün takibini sağlamak, ilerletmek ve yönetmeyi sağlamak üzere görevlendirilecektir."

 

Genel İlan Metni (Türkçe) için tıklayınız.

Genel İlan Metni (İngilizce) için tıklayınız.

Ek 1 İngilizce CV Formatı için tıklayınız.

 

İletişim/Ulaşım

Marmara Araştırma Merkezi

Tel : 0 262 677 20 00

Faks : 0 262 641 23 09

Adres: TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi

Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 P.K. 21 41470 Gebze Kocaeli  

E-posta: mam@tubitak.gov.tr

27.03.2024
-A +A