TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM), 09-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara ATO Congresium’da düzenlenen 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’na katıldı.

“Tıbbi Aromatik Bitki İşleme Amaçlı Süper Kritik Ekstraksiyon Tesisi”nin açılış töreni TÜBİTAK MAM'da gerçekleştirildi.

Barbaros Sınıfı Fırkateyn Yarı Ömür Modernizasyonu (YÖM) Sonar Deniz Birimi Geliştirilmesi Projesi kapsamında, 1. Gemi Deniz Birimi'nin fabrika kabul testi başarıyla tamamlandı.

Ege Denizinde meydana gelen depremleri araştırmak üzere 31 Mayıs 2021 tarihinde sefer çıkan TÜBİTAK MARMARA Araştırma Gemisi’nde 7 gün 24 saat vardiyayla çalışan ekip, hem ülkemizde hem de dünyada deniz altında meydana depremlere ışık tutacak önem

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve Bursa Teknik Üniversitesi arasında Sektörel Eğitim Programı kapsamındaki çalışmalarda iş birliği gerçekleştirmek için imzalar atıldı.

TÜBİTAK MAM ÇTÜE ve ÇATAB arasında imzalanan H.M.S. Majestic Batığının Dalış Turizmine Açılması Projesi kapsamındaki çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı destek ve iş birliği ile düzenlenecek "Marmara Denizi'nde Müsilaj Oluşumu ve Çözüm Önerileri" çalıştayında, Marmara Denizi'nin sağlığı ele alınacak.

1
2
3
4
5
6
7
 ÜRÜNLERİMİZ
 
close