TÜBİTAK MAM Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na Katıldı

Ankara Bilim Üniversitesi tarafından ATO Congresium'da düzenlenen 4. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, geniş katılımla gerçekleşti.

7’den 70’e tüm ziyaretçilerin ilgisini çeken Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda savunma, sanayi, enerji, tarım, eğitim, ulaşım, sağlık, iletişim sektörlerinden Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarının katıldığı fuarda yüksek teknolojili ürünler ziyaretçilerin dikkatine sunuldu.

Fuara Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Akar ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ile bürokrasi ve İş dünyasından çok sayıda ziyaretçiyi katıldı.

Sürdürülebilir Gelecek TÜBİTAK MAM Standında

TÜBİTAK MAM tarafından sergilenen, Çözünmüş Oksijen Probu Prototipi, Ultrases Destekli Kavitasyon Reaktörü, Yakıt Pili Modül ve Bileşenleri, Yakıt Pilli Güç Kaynağı, Fotovoltaik Temelli Güneş Enerjisi Santral Teknolojilerinin Geliştirilmesi (MİLGES), Fotovoltaik Mikro Evirici, Güç Kalitesi Çözümleyicisi, Gaz, Buhar ve Motor Türbin Kanatları, Akıllı Sebzelik Kutusu gibi yüksek teknolojili ürünler ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Fotoğraflar

TÜBİTAK MAM Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na Katıldı
26.05.2022
-A +A