TÜBİTAK MAM ve TAGEM ARASINDA PROJE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) arasında, 01 Temmuz 2021 tarihinde “Proje Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde, TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsü (KTE), Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü (GMBE), Gıda Enstitüsü (GE) ve Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü (ÇTÜE) laboratuvarlarını ziyaret eden TAGEM Heyetine, Enstitüde yapılan çalışmalar ile Enstitülerin ürün ve altyapısı hakkında araştırmacılar tarafından detaylı bilgi verildi.

Enstitü ziyaretleri sonrasında gerçekleştirilen “Proje Değerlendirme Toplantısı”na TÜBİTAK MAM Başkanı V. Dr. Osman OKUR, TAGEM Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İlhan AYDIN, TAGEM Daire Başkanları ve Enstitü Müdürleri ile TÜBİTAK MAM Enstitü Müdür ve Müdür Yardımcıları katılım sağladı.

Toplantıda, TÜBİTAK MAM ve TAGEM Enstitüleri tarafından  proje önerilerini içeren sunumlar gerçekleştirdi. Sonrasında, projeler TÜBİTAK ve TAGEM yetkilileri tarafından değerlendirildi.

Fotoğraflar

TÜBİTAK MAM ve TAGEM ARASINDA PROJE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
02.07.2021
-A +A