Photovoltaic Workshop

Photovoltaic Workshop

Photovoltaic Workshop sizi yüksek kapasitede seri üretim teknolojileri, güneş enerjisi pazar bilgisi, güncel kanun ve mevzuatlar ile buluşturan uluslararası bağlantı noktanızdır. Çalıştayda alanında uzman araştırmacılar, uluslararası fotovoltaik üreticileri ve devlet yöneticileri ile buluşacaksınız; hücre teknolojilerindeki eğilimler, yenilikçi modül teknolojileri, kalite kontrol, güneş enerjisi santralleri, mevzuatlar, finansman ve eğitim üzerine görüşlerini dinleme fırsatı bulacaksınız.

Photovoltaic Workshop 16-17 Haziran 2014 tarihinde İstanbul Ataşehir'de yer alan  Silence Istanbul Hotel and Convention Center'da yapılacaktır. Çalıştay sunumları İngilizce ve Türkçe olacak, sunumlar mütercimlerce Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe olarak çevrilecektir.

Çalıştay programına, davetli konuşmacılar listesine ve kayıt sayfalarına çalıştay internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için info@pv-workshop.com ve kayıtla ilgili sorularınız için register@pv-workshop.com adreslerine e-mektup gönderebilirsiniz.

29.05.2014
-A +A