GÜÇLÜ GELECEĞİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TÜBİTAK MAM’A TEŞEKKÜR

TEKNOFEST 2020,  23 farklı kategoride yer alan Teknoloji Yarışmaları ile gençlerin millî teknoloji üretme ve geliştirme konusunda ilgilerinin arttırılması hedeflenerek,  24-27 Eylül tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

21. Yüzyıl için dünyanın yeni ve en önemli araştırma alanlarından biri olarak kabul edilen ve sosyal bilimler ve uygulamalarına kadar geniş bir spektrumun ilgi alanına giren “Biyoteknoloji” bu yıl TEKNOFEST 2020’de yer aldı. TÜBİTAK MAM Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü’den (GMBE) beş jüri üyemiz yarışmaya katılım sağladı.
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı), Covid-19 salgını nedeniyle zor günler geçirdiğimiz şu günlerde desteklerini esirgemeyen ve güçlü geleceğin en büyük destekçileri olan TÜBİTAK MAM Biyoteknoloji İnovasyon Yarışması Jüri Üyelerine teşekkür etti. Engin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile takımlara destek olan ve yön veren MAM GMBE Jüri üyelerimizin başarılarının devamını dileyerek 2021 yılında buluşmayı diledi.

Fotoğraflar

GÜÇLÜ GELECEĞİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TÜBİTAK MAM’A TEŞEKKÜR
30.12.2020
-A +A