Sanayi Bakanlığı Kurumlar Arası Koordinasyon Toplantısının İkincisi MAM‘da Yapıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın talimatları ile Bakanlık çatısı altında faaliyet gösteren kurumların yerel düzeyde koordineli çalışması amacı ile yapılan toplantının ikincisi TÜBİTAK MAM‘ın ev sahipliğinde yapıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kocaeli İl Müdürü İlhan Aydın, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci, TSE Muayene Gözetim ve Belgelendirme Grup Başkanı Selahattin Polat,  TÜBİTAK BİLGEM Başkan Yardımcısı Orhan Muratoğlu, UME Müdürü Dr. Mustafa Çetintaş, TÜSSİDE Müdür Yardımcısı Selahattin Çetin diğer Kurumlardan da katılım sağlanan toplantıda kurumlar arası koordinasyonun sağlanması adına iş birliği alanları belirlenerek karşılıklı görüşler paylaşılmıştır.

Merkez Başkanımız Prof. Dr. İbrahim Kılıçaslan’ın TÜBİTAK MAM Mükemmeliyet Merkezleri ve yedi enstitümüzün kabiliyetlerini aktardıkları sunumunun ardından, Sayın Kılıçaslan, teknolojik altyapımız ve nitelikli insan kaynağımızla TÜBİTAK MAM olarak her zaman işbirliği ve koordinasyona açık olduğumuzu vurguladı.

19.04.2019
-A +A